У Львові безкоштовно лікуватимуть домашніх улюбленців учасників АТО | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові безкоштовно лікуватимуть домашніх улюбленців учасників АТО
12 Жовтня, 21:00
logo-black

У Львові безкоштовно лікуватимуть домашніх улюбленців учасників АТО

Тетяна Пасічник

У понеділок, 14 жовтня, у ветеринарній клініці Львова, що розташована за адресою вул. Лисеницька, 2а, надаватимуть безкоштовні послуги чотирилапим друзям учасників АТО. Благодійну акцію проведуть з нагоди Дня Захисника України.

“За потреби будемо робити вакцинацію. Надаватимемо ще багато інших послуг: глистування, різні дерматиди полікуємо, алергії, інфекції. Також вакцинації проти сказу, що не менш важливо. Їх потребують і собаки, і коти. Спектр послуг великий, власники улюбленців можуть обрати те, що тваринці дуже потрібно. Ми, в свою чергу, проконсультуємо та порадимо”, – каже власник клініки Олександр Маркевич.

Якщо буде потреба, робитимуть також операції. Однак запланують їх на вівторок, 15 жовтня.

“Так, щоб не поспішати і при святі не оперувати, – пояснює Маркевич. -Насправді записів від учасників АТО ще немає, ніхто поки не звертався. Дуже надіємось, що наша акція таки виправдає надії і нею скористаються багато захисників, адже, до прикладу, ціна на вакцинацію в нашій клініці 250-300 гривень. У понеділок буде нагода зробити її безкоштовно, то чому б ні?”.

Таку акцію у клініці проводять вперше.

Для того, аби скористатись нагодою, потрібно записатись заздалегідь за номером 068- 15-15-155. Також обов’язково з собою потрібно мати посвідчення учасника АТО.

Фото: Високий Замок.

  • 0
  • 72
Відео