У Львові бізнесмени захопили 30 соток землі біля ТРЦ Victoria Gardens | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові бізнесмени захопили 30 соток землі біля ТРЦ Victoria Gardens
08 Березня, 11:54

У Львові бізнесмени захопили 30 соток землі біля ТРЦ Victoria Gardens

Львівська компанія з торгівлі автомобілями «Бос Авто Україна» захопила 30 соток комунальної землі на вул. Кульпарківській поблизу ТРЦ Victoria Gardens, де облаштувала торговий майданчик. Про це повідомили у департаменті містобудування Львівської міськради.

Відомо, що частина цієї землі була виділена під майбутню транспортну розв’язку з вул. Крупарківської на вул. Патона. Львівська міська рада звернулася до правоохоронних органів із заявою про рейдерське захоплення землі та готує судовий позов.

«Жодних документів, які б надавали право користуватися цією землею, у власників фірми немає. ЛМР не приймала рішень. Також відсутня інформація щодо зареєстрованих речових прав на цю ділянку в Державному реєстрі речових прав та Реєстрі прав власності на нерухоме майно», – повідомили в управлінні держконтролю за використанням та охороною земель.

Раніше працівники управління вже зверталися до власників фірми, аби ті звільнили незаконно зайняту комунальну землю. Але вони  проігнорували вимоги міста, тому управління держконтролю скерувало заяви до обласної прокуратури та поліції. Відомо, що цієї справою вже займається Франківська окружна прокуратура.

За даними YouControl, власниками ТОВ «Бос Авто Україна» є мешканець Яворівського району Денис Морозов та житель Коломиї Андрій Ткачук.

Відео