У Львові хочуть звести нестандартний дитячий майданчик | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові хочуть звести нестандартний дитячий майданчик
01 Листопада, 17:04

У Львові хочуть звести нестандартний дитячий майданчик

Сьогодні стартувало голосування за найкращі проекти Громадського бюджету Львова. Ідеї містян, які підтримають найбільше, отримають шанс «на життя».

Жителі Личаківського району просять підтримати ініціативу створення нового надсучасного ігрового майданчика для дітей. Він передбачає мотузкову зону, мініскеледром, канатну дорогу та гірку для старших діток. А ще будиночок на дереві та унікальну окрему гойдалку для батьків з немовлятами. Майданчик, обіцяють, має бути кольоровим, веселим і нестандартним.

«Хочемо запропонувати комплексний проект ігрового майданчика нового типу. Його плануємо звести на місці старого – занедбаного і небезпечного.  Ми провели на ньому багато часу з нашими дітками і розуміємо, як зробити його цікавим і корисним. Хочемо, щоб він спонукав до спільного часопроведення батьків і сімей. Також ми взяли на озброєння цікаві ідеї та стандарти найкращих європейських зразків такого типу майданчиків, щоб заохочувати до активного відпочинку, спілкування та гри в будь-яку пору року», – кажуть ініціатори.

Закликають проголосувати за їхню ідею за посиланням за один великий проект №45 https://lviv.pb.org.ua/projects/45
та за один малий проект №136 https://lviv.pb.org.ua/projects/136

  • 0
  • 67
Відео