У Львові на дитячому майданчику знайшли повішеного іноземця | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові на дитячому майданчику знайшли повішеного іноземця
24 Квітня, 09:17

У Львові на дитячому майданчику знайшли повішеного іноземця

Вчора у центрі Львова знайшли повішеним на дитячому майданчику 39-річного громадянина Ісландії. Вкоротив собі віку через нерозділене кохання, передає ТСН.

Ісландець приїхав до Львова за день до самогубства в гості до жінки, з якою познайомився через інтернет. Між ними стався конфлікт. Після цього він повісився за допомогою власного ж ременя. Цю версію правоохоронці ще перевіряють. Справу розслідують як самогубство.

“На місці події правоохоронці виявили особисті речі іноземця: гроші і комп’ютер. Це свідчить про те, що не пограбування, а попередньо самогубство”, – розказала речник ГУ Нацполіції у Львівській області Світлана Добровольська.

Першим тіло іноземця помітив пасажир трамваю, що проїжджав поруч. Він викликав поліцію. Правоохоронці попросили мешканців сусіднього будинку опізнати тіло. Ті заявили, що самогубця не знають. З документів з’ясувалося звідки чоловік.

Мешканці сусідніх будинків кажуть, що чули вночі галас у дворі.

Біля повішеного чоловіка на майданчику була порожня пляшка з-під віскі та передсметрна записка нібито про нерозділене кохання. Утім, у поліції не кажуть, що точно в ній написано.

Про випадок поліція повідомила ісландське консульство. Там уже шукають родичів загиблого.

“Це не перший випадок такий у нашій практиці. Зараз ми чекаємо на рішення родичів – чи відправляти тіло додому”, – каже почесний консул Республіки Ісландія у Києві Костянтин Мальований.

  • 0
  • 1114
Відео