У Львові на семінарі можна буде дізнатися про діагностику та лікування серцево-судинних патологій | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові на семінарі можна буде дізнатися про діагностику та лікування серцево-судинних патологій
10 Жовтня, 12:58

У Львові на семінарі можна буде дізнатися про діагностику та лікування серцево-судинних патологій

У суботу, 7 листопада, з 11.00 до 16.00 у Львові відбудеться семінар «Клінічні аспекти діагностики та лікування серцево-судинної патології атеросклеротичного ґенезу». Його організовує медичний центр «Уросвіт».

Спікер зустрічі Тетяна Максимець – кандидат медичних наук, асистент кафедри терапії #1, меддіагностики та гематології і трансфузіології ФПДО Львівського національного медуніверситету ім. Данила Галицького – розповість про статини (група гіполіпідемічних препаратів – LMN). Зокрема, люди зможуть дізнатися, як втримати баланс між очікуваною користю та потенційним ризиком і уникнути ятрогенії при застосуванні статинів, особливо у пацієнтів з коморбідністю.

Також на семінарі доповідатиме Дарія Рум’янцева – радіолог, рентгенолог, лікар УЗД з 10-річним досвідом. Вона є авторкою наукових статей та патенту на винахід, доповідачкою на конференціях з міжнародною участю. Брала участь у десятках конференцій, семінарів та майстер-класів. На цій зустрічі розповість про УЗД-інструменти для оцінки серцево-судинного ризику.

Наприкінці семінару будуть вручені акредитовані сертифікати! (20 балів)

Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням https://confy.cc/…/20201107-0900-and-secondary… Кількість учасників обмежена! Вартість за участь в семінарі – 300 грн.

За довідкою можна звернутися за телефоном: 0964253185 (Христина Хлопіцька).

Фото: Фейсбук

Відео