У Львові неповнолітні діти, батьки яких загинули від ракетних ударів росіян, отримуватимуть від міста 30 тисяч гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові неповнолітні діти, батьки яких загинули від ракетних ударів росіян, отримуватимуть від міста 30 тисяч гривень
14 Грудня, 18:14

У Львові неповнолітні діти, батьки яких загинули від ракетних ударів росіян, отримуватимуть від міста 30 тисяч гривень

Діти, які втратили одного з батьків через ракетні удари росіян по Львівській області та Львову, отримуватимуть від міста фінансову підтримку. Йдеться про щорічну одноразову допомогу в розмірі 30 тисяч гривень кожній дитині до досягнення її повноліття. Програму затвердили сьогодні на сесії Львівської міської ради.

У Львівській громаді на сьогодні мешкає 10 дітей цієї категорії.

“Наша програма запрацює уже наступного року. А кошти скеровуватимемо дітям до досягнення ними вісімнадцятирічного віку. При цьому, по 30 тисяч гривень отримуватиме кожна дитина у родині», – розповів в.о. керівника управління соціального захисту Львівської міської ради Олексій Неділя.

Нагадаємо, що за останні два роки російська федерація неодноразово обстрілювала Львівську область та Львів. Зокрема, торік окупанти здійснили авіаудар по Міжнародному центру миротворчості та безпеки, що на Яворівському полігоні у Львівській області. Внаслідок атаки загинули військовослужбовці: без батька залишилось 6 дітей.

Також у 2022 році ракети окупантів влучили у станцію технічного обслуговування автомобілів: загинули 4 працівників станції, серед загиблих – мешканець Львова. У загиблого було 3 дітей, з яких 1 – неповнолітня.

А під час атаки дронів-камікадзе на Львів у вересні 2023 року, було знищено складські приміщення, де зберігалася гуманітарна допомога. Тоді загинув батько 3-х неповнолітніх дітей.

Щоб отримати допомогу, представник дитини має подати до  управління соціального захисту пакет документів.

Відео