Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові помер засновник відомої ІТ-компанії Олексій Скрипник
23 Лютого, 20:20

У Львові помер засновник відомої ІТ-компанії Олексій Скрипник

У середу ввечері, 23 лютого, помер  засновник ІТ-компанії Eleks Олексій Скрипник. Про смерть Олексій Скрипника повідомив мер Андрій Садовий на Facebook. Причина смерті Олексія Скрипника ще не відома.

Олексієві Скрипнику було 57 роки.  Міський голова Львова Андрій Садовий висловив спічуття з приводу смерті. «Велика втрата для нашої громади та України!», – написав Садовий на своїй сторінці у Facebook.

Як же так… сумую та співчуваю сім’і та Україні. Величезна втрата. Прекрасна людина, важливий друг, який багато чого навчив. Спочивай із миром Олексію!

Ти завжди був моїм авторитетом. Здавалося б, вчора і сьогодні лайкнула ваші пости, а зараз…. Світла пам’ять! – пишуть у життєписі чоловіка у Фейсбуці його друзі.

Олексій Скрипник був членом Комітету підприємців Львівщини і Асоціації «ІТ України». Входив до складу Наглядової ради Асоціації «Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг». Був народним депутатом 8-го скликання від партії «Об’єднання Самопоміч». У чоловіка залишилась дружина та четверо синів.

  • 0
  • 492
Схожі новини