У Львові представлять виставку старовинних сімейних фотографій | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові представлять виставку старовинних сімейних фотографій
14 Лютого, 13:38
logo-black

У Львові представлять виставку старовинних сімейних фотографій

Марта Занюк

Сьогодні о 18.30 у конференц-залі Центру міської історії, що на вулиці Академіка Богомольця, 6 представлять фотовиставку «Світло у їхньому домі». Світлини із приватного сімейного архіву львів`ян Яна та Софії Отків.

Автор фото Ян Отко. Зробив він їх наприкінці 1920-х – протягом 1930-х років.

У той час працював у банку та в фінансових установах Львова, але мав пристрасть до фотографування.

«Фотографії на оцифрування нам у Міський медіаархів передали син Яна – Андрій та його внучка – Наталя, – розповідає LMN координатор проекту “Міський медіаархів” Олександр Маханець. – Перші фото ми отримали ще у 2008 році, потім у 2009, 2017 та у 2018. Їх у нас є кілька тисяч, а на виставці представимо 116».

Світлини розмістять тематично у трьох окремих кімнатах: у першій будуть фото подружнього життя Яна та Софії, у другій інтер`єр їхньої квартири, а у третій фотографії сина Андрія.

«Цією виставкою хочемо привернути увагу людей до колекції фотографій, адже сотні знимок передають важливі знання про модерну сім’ю, побут та відпочинок, хоч вони і аматорські. А також популяризувати Центр міської історії», – повідомив Олександр.

Виставка триватиме до 14 липня. У будні дні можна приходити з 9.00 по 20.00, у вихідні – з 11.00 по 19.00. Вхід безкоштовний.

  • 0
  • 371
Відео