У Львові презентуватимуть книгу загиблого військового Андрія Гудими | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові презентуватимуть книгу загиблого військового Андрія Гудими
06 Жовтня, 14:29

У Львові презентуватимуть книгу загиблого військового Андрія Гудими

Завтра, 7 жовтня, у Львові відбудеться зустріч пам’яті Андрія Гудими, воїна 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, який загинув під Бахмутом, захищаючи Україну. Під час зустрічі презентуватимуть книгу Андрія «69 спецій для Серця», яку автор так і не побачив. 

Учасниками розмови будуть батько Захисника Олекса Гудима, донька Захисника Юлія Гудима,  головна редакторка, співзасновниця «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка та художниця, ілюстраторка Світлана Фесенко.

..Яка гарна, тепла, жива і пересипана гумором, радістю, смаком до життя. Дяка тобі, Друже, за ці Слова, які по Тобі житимуть під палітурками, дяка Тобі, за цю легкість і професійність водночас. Дяка, що ми живемо і ми є”, – написала у соцмережах літературна редакторка книги, модераторка зустрічі Катерина Ісаєнко. 

Книгу готували до друку у  “Видавництві Старого Лева”. 

Робили все з думкою, чи Андрій би хотів саме так. Мали від нього його бачення на початковому етапі створення книжки і намагалися не зрадити його смаку. Тепер я собі думаю: він досить довго вагався, щоб піти у видавництво з пропозицією. Я, певно, задовго зволікала із зустріччю – він не був тоді у війську, я навіть не могла уявити, що скоро він там опиниться”, – каже Мар’яна Савка. 

Гості зустрічі зможуть придбати книгу Андрія Гудими та підписати у доньки чи батька Захисника.

Зустріч розпочнеться о 14.00 у межах Coffee, Books & Vintage Festival – на території !FESTrepublic (м. Львів, вул. Старознесенська 24-26).

Вона і текстом ніжна, а ілюстратори її оформлюють так, що просто капець. Я дуже радію через це. І Ви радійте”, – написав Андрій Гудима на своїй сторінці у соцмережах про роботу над книгою 15 травня. 

Квитки на фестиваль: https://linktr.ee/coffee.books.vintage

Андрій Гудима — ресторатор, художник, письменник. Навчався у Львівській національній академії мистецтв за спеціальністю «художник-реставратор». Згодом закінчив юридичний факультет Львівського торговельно-економічного університету.

Працював більдредактором у газеті «Експрес», згодом – бренд-шефом ресторанів Open та Re:bro. 

Захищав Україну у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Загинув у бою під Бахмутом 2 липня 2023 року. 

  • 0
  • 49
Відео