Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові проведуть форум місцевого самоврядування: про що говоритимуть
19 Вересня, 15:45

У Львові проведуть форум місцевого самоврядування: про що говоритимуть

Цього четверга, 22 вересня, у Львові відбудеться Всеукраїнський форум місцевого самоврядування. Про те, як українські міста та села переживуть найскладнішу зиму в умовах війни говоритимуть міські голови, очільники територіальних громад, представники міністерств та енергетичні експерти. Про це повідомили у Львівській міській раді.

В програмі Форумі місцевого самоврядування передбачені панельні дискусії про фінансування та економічний розвиток громад, роль агломерацій в умовах війни і повоєнної відбудови. Міські голови обласних центрів України ділитимуться досвідом, як їхні міста допомагають українцям в умовах воєнного стану.

Свою участь у цьогорічному заході підтвердив, зокрема, Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук. Він візьме участь в дискусії про стратегію та повноваження міст під час війни.

Захід відбуватиметься у змішаному форматі (онлайн та офлайн). Враховуючи вимоги воєнного стану, відвідати форум наживо у Львові зможуть лише 100 учасників. Натомість онлайн-трансляція відбуватиметься на сторінці YouTube.

prohrama-fms_02
prohrama-fms_03
  • 0
  • 125
Схожі новини