Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові шукають психологів-волонтерів для допомоги переселенцям
05 Березня, 10:33

У Львові шукають психологів-волонтерів для допомоги переселенцям

На Головному залізничному вокзалі Львова почала працювати медико-психологічна допомога для переселенців. Однак не вистачає волонтерів, які б надавали допомогу біженцям, що перебувають зараз у сильному стресі. Про це повідомила пресслужба ЛОДА.

На вокзалі волонтери працюватимуть у парі, один – медик або психолог, інший – волонтер будь-якої спеціальності. Волонтери розмовлятимуть з людьми, які вимушено покинули свій дім. У складних випадках людей відправлятимуть на лікування.

На залізничному вокзалі волонтери розташувалися у кімнаті матері й дитини й працюють позмінно – з 19:00 до 7:00 та з 7:00 до 19:00. Години можуть коливатися.

Бажаючі стати волонтером можуть заповнити відповідну анкету​.

«Сюди можуть реєструватися, як медики та психологи, так й студенти та усі охочі допомагати. Можна підходити до нас і реєструватися, а можна спершу заповнити форму, а потім приходити до нас (ми стараємось всім телефонувати, хто залишав заявку). Кожного ранку та вечора є інструктаж для волонтерів. Станом на зараз понад сотня людей зголосилися допомагати вимушеним переселенцям», – сказала Галина Бордун, координаторка проекту.

Додамо, в Україні запустили цілодобову платформу психологічної допомоги. У ній фахівці «Розкажи мені» допомагають людям у стресових ситуаціях, депресіях, панічних атак. Щоб отримати допомогу, потрібно коротко описати свій запит і надіслати заявку через сайт.

  • 0
  • 56
Схожі новини