У Львові судитимуть учасників злочинної групи, які виробляли та продавали фальсифіковані миючі засоби | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові судитимуть учасників злочинної групи, які виробляли та  продавали фальсифіковані миючі засоби
24 Квітня, 15:27

У Львові судитимуть учасників злочинної групи, які виробляли та продавали фальсифіковані миючі засоби

До суду скерували справу проти учасників злочинної групи, які виготовляли та продавали на території Львівщини та Чернігівщини підроблені миючі засоби. Контрафактну продукцію зловмисники реалізовували під виглядом відомого бренду.

Про це розповіли у поліції Львівської області.

Організаторкою злочинної схеми була 35-річна жителька Чернівців. До схеми також причетні мешканців Чернівецької області віком 24, 35 та 45 років. Вони виробляли та продавали контрафактну  продукцію під маркою відомого бренду.

«Як встановили правоохоронці, від червня до жовтня 2022 року зловмисники організували на території Львівської та Чернівецької областях цехи з виготовлення підробленої продукції, яку пакували в тару з нанесенням торгових знаків, етикеток та контр-етикеток відомої торгівельної марки, та реалізовували фальсифікат через Інтернет-ресурси та мобільні застосунки»,  – йдеться у повідомленні.

Під час обшуків за місцем проживання фігурантів та у цехах з виробництва, правоохоронці знайшли та вилучили: фальсифіковану продукцію, підроблені етикетки, тару для пакування та інше.

Внаслідок дій зловмисників, компанії-правовласниці нанесли шкоду на суму понад 230 тисяч гривень. Також поліцейські вилучили фальсифіковану продукцію на суму понад 800 тисяч гривень.

Слідчі повідомили зловмисникам про підозру.  Їм загрожує штраф та позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Досудове розслідування завершене. Обвинувальний акт скерували до суду.

Відео