У Львові відбулося судове засідання у справі Ірини Фаріон: що відомо | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові відбулося судове засідання у справі Ірини Фаріон: що відомо
10 Травня, 13:28

У Львові відбулося судове засідання у справі Ірини Фаріон: що відомо

Вчора, 9 травня у Львівському апеляційному суді розпочали розгляд справи щодо поновлення Ірини Фаріон на посаді в Національному університеті “Львівська політехніка”. Про це повідомили у Суспільне. Львів. 

На засіданні апеляційний суд заслухав думки Ірини Фаріон, її адвоката та представника Національного університету “Львівська політехніка”. Суд також ухвалив в повному обсязі переглянути запис програми “Рандеву з Яніною Соколовою”, в якій Ірина Фаріон висловлювала свою думку про російськомовних українців, особливо військових. 

“Я дуже рада, що сьогодні засідання мала такий повноводий характер, що мала можливість виступити і одна, і друга сторона. І що ми повністю подивилися це відео”, – сказала Ірина Фаріон. 

“Позивач виконує виховну функцію. Вона зобов’язана постійно бути прикладом високоморальної поведінки. А висловлювання щодо російськомовних військовослужбовців могли розколоти навіть думку всередині нашого університету. Відповідно вплив саме тих висловлювань ми вважали, що він буде негативний”, – сказав під час судового засідання начальник юридичного відділу “Львівської політехніки” Андрій Мороз. 

Суддя запропонувала мирову угоду і оголосив перерву у засіданні до 29 травня, тому що до справи мають долучити ще контракт Ірини Фаріон, а також довідку про заробітну плату. 

 

Відео