Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові відкриють Музей науки та інновацій
24 Березня, 19:40

У Львові відкриють Музей науки та інновацій

У Львові відкриють Музей науки та інновацій. Його експозицію поповнять експонатами з музею Малої академії наук України у Києві та Музею цікавої науки в Одесі. Загалом музей налічуватиме близько 100 експонатів, всі – інтерактивні. Для дітей організують наукові шоу, майстер-класи, воркшопи та наукові семінари. На час воєнного стану відвідування музею буде безкоштовним. Про це повідомила команда Tech Startup School, пише Zaxid.net.

Саме вона займається облаштуванням музею. Як повідомила команда, частина експонатів з Києва попередньо мала бути передана в місто Маріуполь, однак до завершення бойових дій вони тимчасово будуть у Львові.

«На час війни вони точно будуть у Львові. Але ще раніше ми домовлялися з директором Малої академії наук Оксеном Лісовим про передачу частини експонатів у Львів, адже вони планували робити реновацію свого музею та завезти нові експонати науки», – розповів директор Tech StartUp School та Наукового парку «Львівської політехніки» Назар Подольчак.

У зв’язку з тим, що Мала академія наук тимчасово призупинила відвідування інтерактивного простору у Києві через воєнні дії, до Львова передають такі експонати: магнітний міст, стіл із головоломками, дзеркальне письмо, хрестики-нулики у 3D, гра «Зав’яжи шнурок», «Єдине обличчя на двох», «Прозорий комп’ютер», «Стілець із цвяхами», квадратні колеса, магнітну рідку речовину, настінні оптичні ілюзії.

Також у Tech Startup School підготували частину власної експозиції, зокрема: колиску Ньютона, міст да Вінчі, інтерактивну пісочницю, інтерактивну підлогу, що в комплекті налічує 100 ігор, торс людини, експозиції архітектурних об’єктів культурної спадщини Львова, виготовлених з фанери.

«Діти та дорослі матимуть змогу практично познайомитись з експонатами за напрямками IT, біо- та сучасні технології, фізика, робототехніка, електроніка, Smart Cities. У музеї також будуть розташовані науково-дослідні лабораторії для дітей та молоді, де можна буде створити власний експеримент під наглядом фахівців, довідатись про хімічні процеси та цікаво провести час», – повідомили у Tech Startup School.

Відкриття відбудеться 5 квітня на вул. Січових Стрільців, 7. За інформацією організаторів, до кінця воєнних дій відвідування музею безкоштовне. Зареєструватись можна тут.

Додамо, музей буде доброю нагодою відволікти та розважити дітей в час війни, залучити їх до вивчення науки у нестандартний та цікавий інтерактивний спосіб.

  • 0
  • 25
Схожі новини