Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові водія, який силоміць виштовхав із автобуса пенсіонерку, відсторонили від роботи(Відео)
03 Червня, 19:20
logo-black

У Львові водія, який силоміць виштовхав із автобуса пенсіонерку, відсторонили від роботи(Відео)

Водія 40-го автобуса, що їздить за маршрутом ТРЦ King Cross Leopolis – Винники, відсторонили від роботи. Все через його нестриманість, 1 червня пасажири зафільмували як він силою виштовхував із салону автобуса пенсіонерку, бо та не мала грошей заплатити за проїзд.

«Старенька жінка сіла тихенько в автобус, вона ні кого не чіпала. Як згодом виявилось вона не мала грошей, щоб сплатити проїзд. Водій вийшов зі своєї кабіни та стрімко пішов до неї. Далі він почав її хватати та силою виштовхувати з автобусу. Це був жах! Ми заплатила за її проїзд та намагались дати ще грошей на той випадок, якщо в когось не буде змоги оплатити, але він відмовився», – написала у соцмережі свідок події Тетяна Арефьева.

Відео, як чоловік хамить та виганяє стареньку жінку із автобуса Тетяна розмістила у соцмережі. На ньому видно, як за пасажирку намагались заступитись інші люди. Просили водія заспокоїтись та облишити пенсіонерку та він не зупинявся.

За кілька годин, після опублікування на відео таки відреагувати у АТП, у якому працює водій.

«Водія маршруту 40, який став учасником інциденту з пасажиркою, відсторонено від роботи та викликано для з’ясування всіх обставин. Сам водій стверджує, що пасажирка некоректно висловилася щодо нього, чим і спровокувала його на такі дії. Однак ми вважаємо, що застосування фізичної сили неприпустиме в будь-якому випадку. Після з’ясування обставин інциденту буде прийнято рішення щодо водія», – сказано у повідомленні АТП – 1.

До речі, сьогодні стало відомо ще про один інцидент у громадському транспорті. Водій автобуса № 3А вигнав із салону пасажирку — лікарку та навіть погрожував її поліцією. Зі слів жінки, вона продемонструвала йому своє лікарське посвідчення, проте водій ніяк на нього не прореагував.

  • 0
  • 2388
Схожі новини