У Львові встановили рекорд по перетягуванню трамваїв (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові встановили рекорд по перетягуванню трамваїв (ВІДЕО)
23 Серпня, 13:57
logo-black

У Львові встановили рекорд по перетягуванню трамваїв (ВІДЕО)

Марія Оринчак

Сьогодні вранці, у День державного прапора,  навпроти залізничного вокзалу атлети «Федерації стронгменів України» львів’янин, чемпіон та рекордсмен світу Володимир Рекша та киянин, чемпіон та рекордсмен світу Сергій Конюшок встановили рекорд України з перетягування трамваїв Концерну «Електрон».

Стронгмени протягнули три трамваї загальною вагою 92 тонни 200 кілограмів на дистанцію 19 метрів 49 сантиметрів за 1 хвилину 45 секунд. 

 

“Цей вид спорту, стронгмен, по-особливому розвиває характер. Вже на другій чи третій секунді  здавалось, що не ми тягнемо, а трамваї тягнуть нас. Але ми не здались, важливо було пережити цей старт. Ми щасливі, що нам вдалось це зробити і подарувати хороші емоції, своєрідне свято вам”, – зазначив LMN після встановлення рекорду львів’янин Володимир Решка. 

Підтримати силачів прийшло чимало глядачів. Зупинялись і прості перехожі. 

“Ми з чоловіком з Кривого Рогу, приходили в себе на такі заходи. А тепер приїхали до Львова, побачили афішку і зрозуміли, що не можемо не прийти. Хто бував на такому, знає, які це круті емоції”, – каже LMN Наталія.    

Стронгмен припускає, що згодом з “Електроном” встановлюватимуть ще й світові рекорди.

Додамо, що рекорд зафіксували головний суддя «Федерації стронгмену України» , чемпіон світу Василь Вірастюк та представник «Національного реєстру рекордів України».

  • 0
  • 141
Відео