Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові вже з понеділка розпочнеться навчання для всіх школярів
30 Жовтня, 14:24

У Львові вже з понеділка розпочнеться навчання для всіх школярів

Навчальний процес у львівських школах розпочинається з 2 листопада. Загальноосвітні заклади працюватимуть у тому ж форматі, що й до осінніх канікул.

«З 2 листопада школи міста Львова відкриваються, діти приступають до навчання. В школах працюємо в тому форматі, в якому ми починали працювати у вересні місяці, тобто якщо будуть хворі в класах серед учнів чи серед працівників, будемо призупиняти навчання в цих окремих класах так, як ми це робили з вересня місяця, – повідомили у Львівській міській раді.

Садочки також продовжують роботу.

«У нас станом на сьогодні 3 дошкільні навчальні заклади закрито. Це там, де є найбільша кількість працівників, які захворіли. Але сьогодні останній день закритий 57-й садочок. З понеділка вони відчиняються. Також з понеділка відновить роботу садочок № 44. До другого листопада ще не працюватиме садочок № 153. З вівторка вони відновлюють роботу. І з понеділка ми закриваємо один садочок — це є 130-й, де є підтверджені ПЛР-аналізи окремих працівників, – сказала заступниця міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна.

Чиновниця також додала, що загалом ситуація у Львові з коронавірусом контрольована.

 

  • 0
  • 101
Схожі новини