Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові з екологічного центру викрали 8 тварин
08 Квітня, 12:08

У Львові з екологічного центру викрали 8 тварин

В ніч з 3 на 4 квітня з Львівського міського еколого-натуралістичного центру викрали 8 тварин – 4-х декоративних кроликів, 2 шиншили, 2 дегу та спліпого крука, який ріс з центрі змалку і вмів говорити. Про це повідомляє Захід.нет.

«Сталась неприємна подія! З жалем мусимо повідомити, що з території Центру були вкрадені тварини, які були улюбленцями дітей. Будемо вдячні за допомогу або будь-яку інформацію щодо їхнього місцезнаходження», – повідомили на сторінці Львівського еколого-натуралістичного центру.

У екологічному центрі припускають, що тварин викрали з метою подальшого продажу.

«Близько 3 години ночі охоронець почув, що гавкає собака, яка є в нас на території. Охоронець тільки встиг побачити силует людини з мішком, – каже директор міського центру Ігор Антахович. – Невідомий переліз через паркан і втік у напрямку Снопківського парку, який межує з нашим центром. Зранку з’ясувалося, що зникли тварини»

Ігор Антахович каже, що у поліцію вони не зверталися, бо  клітки із цими тваринами не були закриті на замок, тому що з ними постійно спілкувалися діти, які відвідують центр. Відтак, факт злому відсутній.

«Це тварини, яких нам принесли мешканці. Деяких з них ми лікували, бо вони мали якісь хвороби. Тварини не були власністю міста. Вони не перебували на балансі центру. Деяких власники повіддавали нам через алергії чи якісь хвороби. Власники тварин приходили до нас, доглядали їх», – каже  Ігор Антахович.

У  міському еколого-натуралістичному центрі просять всіх небайдужих посприяти поверненню тварин.

Фото: zelenvsit.cx

Схожі новини