Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові запрацює мобільна бригада для людей, які потерпають від насильства
21 Квітня, 17:27

У Львові запрацює мобільна бригада для людей, які потерпають від насильства

Завтра у Львові запрацює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги. Люди, які перебувають у кризовій ситуації, у тому числі – й постраждалі від домашнього насильства можуть звернутись за екстренною допомогою. Для цього треба зателефонувати за номером 0−800−307−305.

Про це пише прес-служба ЛМР.

Мобільна бригада діятиме при Львівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що на вул. Театральній, 10. Допомогу надаватимуть мешканцям Львова, Винник, Рудно та Брюхович.

«До складу увійде п’ять працівників центру соціальних служб, які прийшли відповідні навчання: двоє психологів і троє соціальних фахівців. Після моніторингу кількості викликів та звернень, будемо розширювати спектр послуг мобільної бригади й переглядати години роботи», — розповіла директорка департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.

Фахівці «Гарячої лінії міста Львова» провели навчання для операторів телефонної лінії.

В екстрених випадках члени мобільної бригади будуть виїжджати до пацієнтів. Для цього є автомобіль. За необхідності, члени мобільної бригади можуть залучити правоохоронців — у разі загрози чи небезпеки для життя або ж здоров’я людини. Також фахівців управління «Служба у справах дітей» та управління охорони здоров’я.

«Статистика вражає. Виявляється, більша частина жінок, які постраждали і звернулися по допомогу, не визнають, що відбулося насильство. Це свідчить про те, що суспільство не готове до боротьби з такою проблемою. Для нас у центрі є важливим не тільки реагування на такі випадки, але й надання якісної психологічної допомоги. Важливо, щоб реакція міста була негайною. За статистикою, 90% усіх звернень — від жінок, які потерпають від насильства. 60% жінок потім відмовляються визнавати, що насильство відбулося. Дуже часто свідками таких ситуацій є діти. Тому якщо мешканці міста будуть знати, що є така допомога, то кількість звернень зросте, і ми зможемо надати фахову допомогу», — розповіла директорка Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Горбач.

 

 

На Львівщині функціонує чотири таких бригади.

Звертатись за допомогою можна в робочі дні з 09.00 до 18.00. Допомогу постраждалим надаватимуть безкоштовно.

Дзвінки із усіх мобільних та стаціонарних номерів України безкоштовні.Також про випадки домашнього насильства можуть повідомляти усі, хто знає про них або ж став свідком таких ситуацій.

 

Схожі новини