Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові затвердили програму національного спротиву
17 Лютого, 14:20

У Львові затвердили програму національного спротиву

Сесія Львівської міськради затвердила у четвер, 17 лютого, Програму заходів щодо підготовки Львівської міської територіальної громади до національного спротиву на 2022−2024 роки. Її ініціював мер міста Андрій Садовий. За програму проголосували 56 депутатів. Водночас депутати висловились за те, що деякі її пункти ще потрібно доопрацювати.

“Це важливо, оскільки часи зараз непевні. Ми маємо бути готові до будь-якого розвитку подій. Готуватись потрібно у всіх сферах. Такі речі ніколи не є зайвими і вони обʼєднують людей. Якщо надзвичайної ситуації уникнути не вдасться, принаймні кожен знатиме, як поводитись. Так ми зможемо вийти з найменшими втратами”, – прокоментувала депутатка Львівської міської ради Анна Дідух.

Зокрема, програма передбачає навчання мешканців домедичній допомозі та користуванні зброєю; співпрацю з батальйонами, які діятимуть на території Львівської громади; а також розвиток необхідної інфраструктури в контексті територіальної оборони. Програму прийняли із правками, та згодом її доповнюватимуть різними заходами, інформують у міській раді.

«Насамперед, йдеться про впровадження заходів національно-патріотичного виховання як учнів, студентів, так і всіх мешканців львівської громади. Також це матеріально-технічне забезпечення підрозділів тероборони і добровольчих формувань, в тому числі стрілецьких клубів та громадських організацій. Водночас, це забезпечення безперебійної життєдіяльності міста в умовах загрози вторгнення. Заходи опрацьовані, обговорені в середовищах і підтримані депутатами», – зазначив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Нагадаємо, що наприкінці січня в міськраді Львова підготували програму національного спротиву на випадок розгортання повномасштабних військових дій на території України.

  • 0
  • 23
Схожі новини