Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«У мене не було в лексиконі матірних слів» – трускавецький рятувальник святкує 100-річчя
27 Грудня, 12:24

«У мене не було в лексиконі матірних слів» – трускавецький рятувальник святкує 100-річчя

Трускавецькі рятувальники зі 100-річчям привітали колишнього начальника 4-ї професійної пожежної частини міста Павла Латиша. Ювіляр – ветеран праці, учасник бойових дій, ветеран Другої світової війни. Павла Корнійовича нагородили «Знаком Пошани».

Павла Латиша запросили до пожежної частини, яку він очолював 30 років. Його привітали керівники ДСНС на Львівщині та місцеві чиновники.

«У 1947 році старший брат моєї дружи­ни Микола працював у щойно сформованій пожежній частині. Запропонував туди влаштуватися. Спочатку був начальником караулу, а потім інструктором з про­філактики. У 1949 році тимчасово став на­чальником пожежної ко­манди. І це тимчасово затягнулося на 30 років», – пригадує Павло Латиш. – Яким був началь­ником для 42 працівників? Жив при пожежній час­тині, сам виїжджав на виклики. Я ніколи не під­вищував голосу на підлег­лих. У мене не було в лек­сиконі матірних слів. Навіть, якщо п’яничку звільняв з роботи, то не по статті, а за власним бажан­ням. Він мені ще здоров’я бажав”.

Павло Латиш народився 25 грудня 1918 року в с. Рудівка, Чернігівської області. У 1937 році закінчив Прилуцький агроекономічний технікум. В листопаді 1939 року призвали на військову службу та проходив службу її до червня 1946 року. Отримав звання «підполковник».

У 90 років він ще працював сторожем та оператором котельні біля дому.

День народження ювіляр відсвяткував у родинному колі. Онуків та правнуків чекає в гості на Різдво.

Схожі новини