Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У “Муніципальній обрядовій службі” пояснили, чому пошкоджена могила на Голосківському цвинтарі
23 Лютого, 18:51
logo-black

У “Муніципальній обрядовій службі” пояснили, чому пошкоджена могила на Голосківському цвинтарі

Учора у мережі Фейсбук поширили інформацію про те, що у Львові на Голосківському кладовищі пошкоджено могилу. Львівʼянка написала допис у групі “Голоско”, аргументуючи тим, що це зробили працівники, які розрівнювали територію.

“Хочу поділитися подією яка відбулась з моєю близькою коліжанкою .Вчора 21 лютого 2022 року з родичами вона провідувала покійних маму і чоловіка на цвинтарі Збиранка “Голосківський цвинтар” так ще на нього говорять.Прийшовши запалити свічку на могилу , побачила ось таку картину(((( Працівники цвинтаря вирівняли з землею могили рідних і близьких людей які були поряд, – написала Тетяна Покиданець.

znimok-ekrana-2022-02-23-o-18-45-39
Скріншот з групи "Голоско"

Інформацію поширили львівські медіа. Натомість у комунальному підприємстві “Муніципальна обрядова служба” пояснили: насправді могилу, про яку йдеться у дописі, пошкодили не трактористи.

“Жодної з могил похованих не зруйновано, збережено цілісність всіх поховань, які знаходяться поруч місця, де здійснюються роботи з вирівнювання.
Могила, про яку йдеться у дописі, розташована в іншій стороні. І вона не є пошкодженою. Так, могила, про яку пишуть у дописі, справді була пошкодженою. Тільки причина тут зовсім не у халатному ставленні до роботи наших працівників. Річ у тому, що останніми днями був сильний вітер, а земля біля могили досить свіжа. Власне, через те і стався цей неприємний інцидент. Проте і його ми вирішили – наші працівники все прибрали і полагодили”, – пояснив директор підприємства Олександр Єгоров.

Натомість кажуть, що трактористи справді зараз працюють на кладовищі. Однак це роблять для того, аби розрівнювати вільну ділянку, щоб облаштовувати вільні місця під поховання.

  • 0
  • 447
Схожі новини