Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Миколаєві вулиці вимощують бруківкою
17 Жовтня, 15:18
logo-black

У Миколаєві вулиці вимощують бруківкою

Вікторія Ничта

За останні 5 років Миколаївська міська рада виділила на ремонт міських доріг та тротуарів майже 60 млн грн.

 

«Дороги завжди були чи не найбільшою проблемою нашого невеличкого райцентру, – каже міський голова Андрій Щебель. – А тому, як тільки мене обрали мером, вирішили з депутатами, що усі, які лише можливо, бюджетні кошти вкладати у ремонт доріг. І ось за цей період ми вже витратили на відновлення міських вулиць майже 60 мільйонів гривень. Сума чимала, але й зроблено вже доволі багато».

 

Ремонти розпочали із найпроблемніших вулиць. Відремонтували тротуари на понад 20-ти вулицях.

 

«Доріг за ці кошти відновити також вдалося багато. Зокрема на вулицях Франка, Бандери, Шевченка, Просвіти, Грушевського. До речі, зараз все більше практикуємо вимощувати вулиці бруківкою. Адже такий спосіб ремонту економніший та довговічніший. Та й вигляд такі вулиці мають більш естетичний. Правда, маємо ще досить багато проблемних ділянок. Але там в першу чергу необхідно облаштовувати ливневі каналізації, а вже потім братися за ремонт автошляхів».

 

 

Цьогоріч у Миколаєві вже відремонтували ливневі каналізації на вулицях Зеленій та Київській.

«Зараз практично усі вільні кошти вкладаємо у будівництво каналізаційного колектора у кварталі забудови «Під Печерами». Це необхідно, адже там також треба робити дорогу. Угоду із підрядною організацією вже заключили, то ж частину робіт зробимо ще цього року. Вже у 2020 році збудуємо там водопровід. І тоді прокладатимемо автошлях».

  • 0
  • 62
Схожі новини