Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Миколаїв привезуть три чудотворні ікони, які зцілюють від раку
22 Березня, 13:41
logo-black

У Миколаїв привезуть три чудотворні ікони, які зцілюють від раку

Тетяна Пасічник

Сьогодні о 17.00 у Миколаївський  храм Успіння Пресвятої Богородиці привезуть три чудотворні ікони з гори Афон: «Достойно є», «Всецариця» та «Троєручиця».  Перебуватимуть вони у місті до 31 березня.

Святі образи  зустрічатимуть урочисто всі містяни разом зі священнослужителями. Опісля відбудеться Акафіст до Пресвятої Богородиці. Ікони перевозять по всій Україні. Минулого тижня вони перебували у Києві.

Отець храму Роман Сотник каже, що образ «Всецариця» славиться зціленням хворих із різними злоякісними пухлинами.

«Саме ім’я ікони «Всецариця» говорить про її особливу, всеосяжну силу, – розповідає LMN отець Роман. – Вона має благодать зціляти навіть тих людей, які в полоні наркоманії. Також багато інших чудес траплялось завдяки цим іконам. Був випадок, коли у одне селище привезли ці образи. Кожного дня до них ходила молитись жінка, яка не могла завагітніти. Через певний час трапилось диво. Вона народила здорову дитину. Таких історій багато, вони дійсно правдиві».

Образи святих проїхали вже понад чотириста церков та лікарень України. Окрім цього, ікона “Достойно є” півроку перебувала в зоні АТО.

«Протягом усього часу перебування святих ікон в церкві Миколаєва будуть звершуватись молебні та Акафісти, в яких всі бажаючі можуть звернутися зі своїми особливими проханнями до Пресвятої Богородиці. Ми плануємо, щоб весь час храм був відкритий, щоб люди погли максимально використати час для молитви», – каже священослужитель.

Наступного тижня на 1 день ікони перевезуть у село Повергів Миколаївського району. Також образи можуть на декілька днів привезти у Стрий.

Фото: Миколаївські вісті.

Схожі новини