Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У МЗС пояснили причину анулювання дипломатичних паспортів депутатам
06 Серпня, 19:59

У МЗС пояснили причину анулювання дипломатичних паспортів депутатам

МЗС України заявляє, що визнало недійсними 225 дипломатичних паспортів народних депутатів, оскільки їх не було вчасно повернуто на зберігання, попри неодноразові прохання дипломатичного відомства. Про це повідомили у прес-службі МЗС України.

За останні місяці міністерство кілька разів зверталося до нардепів із проханням повернути диппаспорти і взаємодіяло з Верховною радою для організації цього процесу.

«Останній раз ми просили здати паспорти впродовж липня. Всі наші заклики були проігноровані. Відповідно, керуючись законодавством України, МЗС України визнало недійсними 225 дипломатичних паспортів народних депутатів, які не були своєчасно повернуті до МЗС на зберігання», – повідомляють у прес-службі.

Зазначається, що диппаспорти видаються депутатам виключно для здійснення офіційних відряджень.

Згідно з положенням про дипломатичний паспорт, після повернення із відрядження в 10-денний термін паспорти мають бути повернені до МЗС на зберігання. При цьому наголошується, що диппаспорти не можуть використовуватися для приватних поїздок за жодних обставин.

Водночас МЗС запевняє, що невідкладно видасть диппаспорти тим депутатам, які відбуватимуть в офіційні відрядження від Верховної ради.

  • 0
  • 36
Схожі новини