Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Після перемоги всі плакали від радості», – Сокальська школа виграла 130 тисяч гривень на всеукраїнському конкурсі
21 Травня, 10:45
logo-black

«Після перемоги всі плакали від радості», – Сокальська школа виграла 130 тисяч гривень на всеукраїнському конкурсі

Софія Мінджоса

Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 перемогла у всеукраїнському конкурсі «Нealthy schools: заради здорових і радісних школярів» і отримала 130 тис. грн на обладнання новітньої віртуальної лабораторії. Програма “Нealthy schools”пропагує здоровий спосіб життя та свідоме ставлення до власного здоров’я серед школярів. У ній взяли участь 518 шкіл України, а до фіналу увійшли 40.

«Ми доклали дуже багато зусиль для реалізації програми. Впродовж двох семестрів організували безліч заходів: спортивні змагання, флешмоби, здорові ланчі, зарядки, озеленення, був навіть день без гаджетів. Також діти з батьками пекли екологічне печиво, словом, заходів було дуже багато. Крім того, ми запрошували місцевих олімпійців. До програми долучилися близько 2 тисячі людей, серед них влада, лікарі, екологи. Кожні два тижні ми надсилати електронний звіт з фотографіями та відео про всі події і заходи, які були організовані в школі», – каже LMN директорка школи Валентина Михайлевич.

Про програму дізнався заступник директора школи і розповів усім вчителям та учням.

«Якби не наші учні, ми б не перемогли. Вони у нас дуже активні і завжди радо долучаються до всіх пропозицій, – каже директорка. – Після перемоги всі плакали від радості, бо ніяк не сподівалися. В конкурсі брали участь багаті та гарні школи з обласних центрів. Ми досить бідна школа, не думали, що виграємо. Але журі сказали, що у нас були дуже креативні заходи.»

Фінал конкурсу відбувся у Києві на День вишиванки на НСК «Олімпійський».

«У Київ ми відправили двох учениць 10 і 11 класу та трьох вчителів. В списку були 37-мі, практично останні, а на  презентацію команди було 3 хвилини, – каже Валентина Михайлевич. – У нас ще досі ейфорія від перемоги. Такий конкурс дуже згуртував учнів, вчителів та батьків.»

Фото: Голос Сокальщини

Схожі новини