Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Новому Роздолі «швидку» із болота витягували пожежною машиною
17 Березня, 16:05
logo-black

У Новому Роздолі «швидку» із болота витягували пожежною машиною

Антоніна Скляренко

Вчора на вулиці Чорновола у Новому Роздолі просто посеред дороги застрягла карета швидкої допомоги. Медики їхали на виклик до важкого хворого, але через дощ та багнюку застрягли, не доїхавши до місця призначення. Довелось викликати рятувальників.

«Трохи далі за першу дня було. Поступив виклик від водія «шидкої», що їхав з лікарями на виклик в бік озера «Барвінок». Там якраз закінчується асфальтне покриття і починається ґрунтова дорога. 5 метрів по розмитій ґрунтовій проїхали і застрягли. Ми виїхали пожежно-рятувальним автомобілем. За допомогою тросу відбуксирували «швидку» на суху дорогу. Але медики розказали, що їм необхідно дістатися до хворого, він без свідомості. Вже нашою пожежною машиною поїхали далі», – розповідає LMN Роман Шевчук, командир відділення Новороздільської пожежно-рятувальної частини.

Чоловікові, до якого і викликали медиків, років під 60. Він втратив свідомість в лісовій зоні біля дороги. Знайшов його молодий хлопець, який йшов по березовий сік.

«У чоловіка, скоріш за все, трапився сердечний напад. Аж посинів був. Медики надали йому необхідну першу допомогу. Зробили масаж серця. А далі ми спільно транспортували хворого в пожежну машину і поїхали до карети «швидкої». Від місця, де застрягла «швидка» і де чекав потерпілий, напевне, з кілометр шляху. Не мали ж лікарі чоловіка стільки дороги на ношах нести. Коли допомогли медикам перевантажити хворого в їхній автомобіль, ті одразу рушили до лікарні. Потім наша диспетчер цікавилась долею хворого чоловіка. Ще до вечора він був без свідомості», – додає рятувальник.

Вулиця Чорновола у Новому Роздолі – одна із найдовших. Тягнеться майже через ціле місто. У центрі дорога добра і асфальтована, а вже при виїзді ґрунтова і розбита. Поблизу лісу, де розташоване міське озеро «Барвінок», за мокрої погоди її часто розмиває.

ФОТО: ілюстративне

Схожі новини