Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Новояворівську шукають винуватця позеленілого потічка
13 Грудня, 16:16
logo-black

У Новояворівську шукають винуватця позеленілого потічка

Через дощову каналізацію у місцевий потічок Новояворівська потрапили стоки зеленого кольору. Екологи припускають, винуватцем забруднення могло стати одне із місцевих підприємств.

«Виявили забруднений потічок в ході заходів державного контролю водних об’єктів. Вже відібрали проби води на лабораторне дослідження. Згідно них можна буде сказати, що стало причиною неприродньо зеленого кольору води. Наразі точно можу сказати, що така ситуація не викликана цвітінням водоростей, тим більше, що це річка і у ній постійний рух води. Скоріш за все, це якесь місцеве підприємство злило у каналізацію відходи чи відбулась аварійна ситуація», – говорить Ігор Вірт, старший держінспектор з охорони природного навколишнього середовища екологічної інспекції.

img-0541

Водойма впадає у річку Шкло, а та є притокою Сяну. Спеціалісти з Держекоінспекції направили запит до міської ради, аби та з’ясувала – витоки якого саме підприємства могли забруднити річку.

«У міськраді мають інформацію про систему підключення підприємств до дощової каналізації в місті. Очікуємо від них на повідомлення», – додають у екоінспекції.

Схожі новини