У Новояворівську відкрили інклюзивно-ресурсний центр | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Новояворівську відкрили інклюзивно-ресурсний центр
17 Лютого, 18:57

У Новояворівську відкрили інклюзивно-ресурсний центр

У п’ятницю, 15 лютого, у Новояворівську відкрили навчальний заклад для дітей з особливими потребами.

Про це повідомили у прес-службі ЛОДА.

У ньому надаватимуть корекційно-розвиткову та адаптаційну допомогу дітям, які цього потребують, віком від 2 до 18 років. Також допомагатимуть їх соціальній інтеграції.

На оснащення центру використали 251 888 гривень. Також приміщення повністю наповнене сучасними меблями та приладдям, які створюють комфортні умови для навчання дітей.

«Формування мережі ІРЦ – це важливий крок у створенні європейської системи надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами. Розвиток і соціалізація дітей цієї категорії – надзвичайно важливе питання. Саме тому держава виділяє і планує надалі виділяти значні кошти на підтримку осіб з особливими освітніми потребами», – наголосила під час виступу директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

У центрі надаватимуть психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами. Розроблятимуть рекомендації щодо індивідуальної програми розвитку дітей у школах, надаватимуть консультації та взаємодії  з педагогічними працівниками.

На сьогодні у закладах освіти Яворівського району 24 дитини з особливими освітніми потребами навчається у інклюзивних класах та інклюзивних групах.

Нагадаємо, що минулого тижня перший в цьому році інклюзивно-ресурсний центр відкрили у Жидачеві.

Фото: прес-служба ЛОДА.

Відео