Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У п’ятьох медиків Львівської обласної лікарні підозрюють коронавірус
05 Травня, 17:59

У п’ятьох медиків Львівської обласної лікарні підозрюють коронавірус

П’ятеро медиків Львівської обласної клінічної лікарні госпіталізували в інфекційну лікарню. В одного з лікарів ПЛР-дослідження показало позитивний результат на COVID-19. Ще четверо медиків очікують на свої результати, повідомили на сайті ЛОКЛ.

Медики могли заразитися коронавірусом від пацієнта, якого в кардіохірургне відділення обласної лікарні перевели з лікарні швидкої медичної допомоги з підозрою на розшаровуючу аневризму аорти, зазначає Zaxid.net.

«До інфекційної лікарні госпіталізували кардіохірурга, двох анестезіологів, реаніматолога і медсестру, які у реанімаційному відділенні рятували 60-річного пацієнта. При госпіталізації хворому зробили швидкий тест на коронавірус – і він був негативний», – зазначив завідувач кардіохірургічного відділення лікарні Віталій Аверчук.

Лікарі кардіохірургічного відділення виключили у пацієнта діагноз, з яким його госпіталізували. Але у нього різко виникла глибока дихальна недостатність, спровокована двобічною пневмонією. Хворий мав низку супутніх захворювань, приймав медикаменти, які пригнічують імунну систему. 28 квітня він помер. Результат ПЛР-дослідження його біоматеріалу прийшов вже після його смерті. І був позитивний. Відомо, що позитивний результат був і у доньки померлого пацієнта.

У реанімаційному відділенні ЛОКЛ медперсонал працював, використовуючи засоби індивідуального захисту, але все одно заразився. Стан медпрацівників, яких госпіталізували до інфекційної лікарні, задовільний. Вони проходять обстеження і відповідне лікування, додав Віталій Аверчук.

Під час карантину кардіохірургічне відділення і лікарня загалом приймали лише ургентних хворих. Зараз відділення на два тижні закрили на карантин.

Фото: 5 канал (ілюстративне)

Схожі новини