Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Польщі через коронавірус закривають ресторани, кафе і бари
23 Жовтня, 18:10

У Польщі через коронавірус закривають ресторани, кафе і бари

Через стрімке поширення коронавірусу в Польщі уряд країни запроваджує нові протиепідемічні заходи, закриваючи ресторани та сильно обмежуючи кількість людей під час зібрань. Про це пише “Твоє місто”.

“Польська влада вирішила з 24 жовтня закрити усі ресторани і заборонити збиратися більш, ніж п’яти особам. Як заявив у п’ятницю, 23 жовтня, прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, ці заходи мають допомогти уповільнити поширення коронавірусної інфекції в країні”, – йдеться у тексті.

Попередньо ресторани та кафе закривають на два тижні, однак влада не виключає можливості продовження цього заходу.

Значна частина обмежень зачепить дітей. Для усіх учнів від четвертого класу запроваджується онлайн-навчання. При цьому усі діти до 16 років можуть залишати домівки у проміжку між восьмою ранку та четвертою вечора лише в супроводі щонайменше одного дорослого.

“Також Моравецький закликав осіб віком від 70-ти років за можливості залишатися вдома. При цьому він не виключив повномасштабного локдауну в країні, якщо вже запроваджені заходи виявляться неефективними у стримуванні інфекції. За його словами, головним завданням є уникнути перевантаження системи охорони здоров’я”, – пише медіа.

Нагадаємо, до жорсткого карантину вже повертаються Чехія та Ірландія. В деяких містах Європи вводять комендантську годину. У Польщі через пандемію коронавірусу скасували масові святкування на Новий рік.

Схожі новини