Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У школу без телефона: у Верховній Раді зареєстрували новий законопроект
23 Жовтня, 15:17

У школу без телефона: у Верховній Раді зареєстрували новий законопроект

В українських школах мають намір заборонити смартфони та інші пристрої, які підключаються до інтернету. Про це йдеться в проєкті закону, який зареєстрував нардеп Олексій Гончаренко від «Європейської Солідарності»

Законопрект №4226 так і звучить: «Про внесення змін до Закону України «Про загальну середню освіту» щодо заборони використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету».

У пояснювальній записці говориться, що використовувати мобільні пристрої дозволять лише в освітніх цілях, а також особам з особливими освітніми потребами.

На думку автора законопроєкту, така заборона дозволить учням зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним і скоротить час на використання соціальних мереж.

«Очевидно, що мережа дає величезні переваги. Але якщо діти перебувають у соціальних мережах або комп’ютерних іграх досить довго, то їм не вистачає часу, щоб поговорити з батьками, зайнятися спортом, зробити домашнє завдання або пограти з друзями», – йдеться в документі.

Також таке нововведення нібито має вирішити проблему булінгу в мережі та допоможе боротися з крадіжками смартфонів у школі. Остаточне рішення про заборону телефонів мають ухвалювати директори шкіл.

Як приклад, де діє така заборона, Гончаренко назвав Францію, Грецію, Таджикистан і деякі штати в США.

  • 0
  • 787
Схожі новини