Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Стрию планують облаштувати діагностично-реабілітаційний центр
22 Вересня, 17:33

У Стрию планують облаштувати діагностично-реабілітаційний центр

На базі КНП «Стрийська районна лікарня» хочуть створити діагностично-реабілітаційний центр. З відповідною ініціативою виступив громадський діяч, народний депутат VII скликання Олег Канівець.

Як зазначив Олег Канівець, після децентралізації медичні заклади Стрийщини перейдуть на баланс громади. Якщо сьогодні первинна та друга ланка медицини забезпечують мешканців основними медичними послугами, то коли справа доходить до діагностики та реабілітації – не залишається вибору, як їхати за фаховою допомогою у великі міста чи навіть за кордон.

«Теперішня центральна районна лікарня є і залишиться медичним закладом інтенсивного лікування. Нинішня міська лікарня сьогодні обладнана для прийому хворих на COVI-19. Профіль теперішніх дитячої лікарні та пологового будинку не зміниться. А от колишня залізнична лікарня у Стрию (тепер КНП «Стрийська районна лікарня») станом на сьогодні має всі необхідні передумови для створення діагностичного та реабілітаційного центру. Плануємо також запросити туди висококваліфікованих фахівців для відкриття центрів спеціалізоаної медичної допомоги третинної ланки. Ми вже маємо там Клініку хірургії серця і судин «Симбіотика», відділення гемодіалізу. Плануємо також залучати висококваліфікованих фахівців інших профілів, щоб наші люди мали змогу отримувати якісну медичну допомогу, а наші медики – підвищувати рівень своєї кваліфікації», – зазначає громадський діяч.

До слова, у Стрийському районі немає послуг реабілітації для пацієнтів.

  • 0
  • 646
Схожі новини