Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Стрию депутати намагалися роздати земельні ділянки родичам
20 Лютого, 17:45

У Стрию депутати намагалися роздати земельні ділянки родичам

У вівторок, 18 лютого, під час засідання земельної комісії Стрийської міської ради депутати презентували проєкт. Згідно з ним комерційно привабливі землі біля торгового центру, автостанції та об’їзної дороги мали розподілити поміж своїми родичами та іншими депутатами. Однак реалізувати задумане не вдалося. Місцеві активісти та інші депутати довідалися про задум і заблокували передачу цих ділянок, передає “Захід.нет”.

“Нещодавно автостанція придбала менш цікаву територію, площею 30 сотих, орієнтовно за один мільйон для відстою автобусів. Ви можете собі уявити діапазон цифр. Зі списку стало ясно, що більшість прізвищ кандидатів є близькими родичами депутатів земельної комісії. Приміром, там є племінник Івана Булина, теща депутата Курітника і так далі. Загалом восьмеро тих, хто не учасниками бойових дій”, – каже депутат Стрийської міськради Андрій Поврозник.

Сімейні зв’язки стосовно передачі земель члени комісії не відкидають. Вони запевняють, що не можуть відповідати за своїх родичів.

“Так, у списку є мій племінник. Але за жодних родичів я не кажу. Чому він написав заяву? Ми там ще шістдесят подібних документів розглядали”, – говорить член земельної комісії Стрийської міської ради Іван Булин.

Такий “збіг” дуже обурив місцевих бійців, які роками стоять у черзі на землю. Після розголосу можливого поділу землі до списку таки внесли прізвища п’ятьох учасників АТО, однак родичів комісії звідти так і не забрали.

“Родичі депутатів міської ради, які взагалі не мають до АТО чи військових дій ніякого стосунку й перебували тут, у тилу, військкомат їх не призивав, то вони ще мають совість подаватися?», – обурився голова Стрийської філії ВО “Учасники бойових дій” Михайло Алєксєєв.

Після кількох словесних перепалок з активістами земельна комісія зняла скандальний список із порядку денного на доопрацювання. Кажуть, що по-новому переділять землі вже невдовзі.

Фото: Агрополіт.

  • 0
  • 1168
Схожі новини