У Трускавці, в зоні охорони джерел, збудували магазин | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Трускавці, в зоні охорони джерел, збудували магазин
24 Лютого, 21:01

У Трускавці, в зоні охорони джерел, збудували магазин

У центрі міста Трускавець, впритул до музею міста, ще й у першій санітарній зоні охорони джерел, виріс магазин, який торгує одягом. Вести будівництво там – заборонено законом. Місцеві обурені бездіянням міської влади.

«Музей міста-курорту Трускавця, колишня вілла “Саріуш”, збудована в 1901 році та є пам’яткою архітектури місцевого значення, охоронний номер 535. Територія біля музею належить до території охорони пам’ятки архітектури», – написав у соцмережі Фейсбук містянин Петро Закусило.

Чому постав МАФ та хто дав дозвіл на його будівництво – на такі питання чиновники розводять руками.

«Дозволу на цей самобуд ми не давали. Підприємцю Павлу Мельнику неодноразово скеровували протоколи на штрафи. Будемо звертатися в суд і сподіваємось, що він винесе рішення і МАФ розберуть”, – каже заступник міського голови Олексій Балицький ,  пише «Джерела Трускавця».

Радикально налаштовані проти самобуду біля музею міста-курорту  і в інспекції з благоустрою. Обіцяють – підприємиць заплатить штраф та знесе споруду.

«Даємо термін до 10 днів, аби розібрати самовільно встановлену будівлю. У протилежному випадку – подаємо позов до суду», – каже Надія Марущак із інспекції благоустрою.

Тим часом трускавчани не добирають слів, щоб охарактеризувати ситуацію із торгівлею, дозволеною та стихійною, яка що не рік, то набирає все більших масштабів у місті. Люди кажуть – Трускавець став схожим на Сорочинський ярмарок. І все це за сприяння міської влади. Саме міські посадовці дозволили МАФам заполонити майдан Незалежності, тепер їхній приклад наслідують усі, хто має бажання й собі стати частиною хаотичного торговища у центрі курорту.

  • 0
  • 382
Відео