У центрі Львова сталася пожежа в електрощитовій: частина будинків без світла | Львівська мануфактура новин
У центрі Львова сталася пожежа в електрощитовій: частина будинків без світла
23 Травня, 13:34

У центрі Львова сталася пожежа в електрощитовій: частина будинків без світла

У центрі Львова, на вул. Гонти, сталася пожежа в електрощитовій. Як повідомили в міськраді, пожежу оперативно ліквідували, наразі частина будинків залишається без світла.

За інформацією Галицької районної адміністрації, наразі без електропостачання залишаються мешканці будинків на:
— вул. Гонти, 4, 5, 6, 8;
— вул. Б. Хмельницького, 1, 2, 3, 4;
— вул. Краківській, 34;
— вул. Гавришкевича, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
— пл. Данила Галицького, 13, 14, 15;
— пл. Осмомисла, 1, 3, 5, 8, 10, 11.

Працівники «Львівобленерго» працюють над відновленням електропостачання. Роботи можуть тривати цілий день.

Нагадаємо, в п’ятницю, 22 травня, близько 14:10 на вулиці Героїв УПА у Львові сталася ДТП за участі електровелосипеда. Унаслідок події постраждала 64-річна львів’янка.