У ЦНАПах Львова стався масовий збій | Львівська мануфактура новин
У ЦНАПах Львова стався масовий збій
02 Червня, 10:54

У ЦНАПах Львова стався масовий збій

У Центрі надання адміністративних послуг Львова повідомили про масовий технічний збій у роботі сервісу попереднього запису. Через проблему всі записи, які мешканці оформили на9 червня, втратили чинність. Про це повідомив  ЦНАП. 

Через несправність усі записи, які були здійснені на 9 червня, наразі вважаються неактуальними — відповідні дані відсутні в системі.

Фахівці вже працюють над відновленням стабільної роботи сервісу. Після усунення проблем користувачам рекомендують повторно здійснити запис на необхідні послуги.

У сервісі перепросили за тимчасові незручності та подякували за розуміння.

Нагадаємо, що 10 червня 2026 року завершується перехідний період для переведення паперових трудових книжок в електронний формат.