Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Турці нагородять лауреатів літературного конкурсу
28 Серпня, 14:30
logo-black

У Турці нагородять лауреатів літературного конкурсу

У п’яницю, 30 серпня, у Турківській музичній школі відбудеться черговий щорічний Міжнародний літературно-краєзнавчий конкурс імені Мирона Утриска.

У складі журі конкурсу – 9 чоловік. Серед них доктор історичних наук, професор Дрогобицького державного педуніверситету імені Івана Франка Василь Футала, заслужений журналіст України Богдан Ладанай, кандидат філологічних наук Мирон Яким, кандидат історичних наук Василь Комарницький. На конкурс 49 авторів надіслали 72 своїх книги.

«Серед цьогорічних праць – багато гідних. Зокрема, є «Бабичі: від найдавніших часів до 2019 року» нашого земляка, маємо автора з Німеччини з поезією, Андрія Грущака з надзвичайним твором «Москалі», учасника АТО, який написав «Слідами війни», Василя Курія та Романа Лопушанського – авторів праці «Лопушанка Хомина: найрідніша у світі». Серед усіх авторів визначили 15 лауреатів. Решта отримають подяки за участь у конкурсі. Бачимо, що багато наших авторів можуть претендувати і на інші серйозні літературні конкурси», – розповідає LMN голова журі Михайло Вагіль.

Підбиття підсумків конкурсу та нагородження його лауреатів традиційно відбудеться 30 серпня – у день народження Мирона Утриска, в минулому відомого політичного та громадського діяча, дослідника Бойківщини.

 

  • 0
  • 155
Схожі новини