Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У відвідувачів фаст-фуду «Фабрика їжі» діагностували сальмонельоз
21 Жовтня, 15:21

У відвідувачів фаст-фуду «Фабрика їжі» діагностували сальмонельоз

Сьогодні, 21 жовтня, назвали причину отруєння людей у закладі громадського харчування «Фабрика їжі», що на вул. Шпитальній,1. Нею, за словами епідеміологів, стала сальмонела, – пише ZAXID.NET

«На лікуванні в Львівській обласній інфекційній лікарні перебуває 8 осіб. Вони харчувалися у цьому закладі громадського харчування. Ще один пацієнт лікується в інфекційному відділенні Новояворівської районної лікарні. У всіх пацієнтів, що перебувають в лікарні, діагностували сальмонельоз», – каже Наталія Тімко головний епідеміолог області.

У яких продуктах була сальмонела, наразі невідомо. Чекають на результати досліджень львівського обласного лабораторного центру, які відібрали проби продуктів, води, змивів, обстежили працівників.

Як повідомила заступниця начальника управління Держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Олена Улашина, під час перевірки «Фабрики їжі» виявлено недоліки і винесено рішення про тимчасове припинення експлуатації закладу з 16 по 29 жовтня.

«З самого початку передбачалося, що у цьому закладі громадського харчування буде приготування на напівфабрикатах, але працівники порушували ці вимоги і готували зі сировини. У закладі під час перевірки були відсутні дезінфікуючі засоби, умови для дизінфекції яєць, персонал не пройшов гігієнічне навчання, інвентар для розробки (ножі, дошки тощо) не був промаркований, у холодильнику порушений температурний режим, частина холодильного обладнання була іржава тощо. Складено відповідний протокол і відкрито кримінальне провадження», – каже Олена Улашина.

Нагадаємо, перші троє відвідувачів «Фабрики їжі» потрапили до інфекційної лікарні Львова увечері, 14 жовтня. Згодом їх кількість зросла до 9 осіб: 8 людей лікуються у Львові і один 17-річний хлопець – у Новояворівську.

 

Схожі новини