У всіх церквах області відправили панахиди за загиблими на Майдані | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У всіх церквах області відправили панахиди за загиблими на Майдані
20 Лютого, 15:17
logo-black

У всіх церквах області відправили панахиди за загиблими на Майдані

У пам’ять про криваві події на Майдані на Львівщині сьогодні провели поминальні заходи. У всіх церквах відправили панахиди за загиблими під час розстрілів. З храму Св.Миколая у Старому Самборі люди процесійною ходою вирушили на могилу Героя Небесної сотні Богдана Сольчаника. Там відслужили панахиду.

«Пам’ятаю, цей день 20 лютого 2014 року. Тоді як у райцентрі, так і в усьому районі, крізь сльози одні одним передавали, що загинув молодий хлопець зі Старого Самбора Богдан Сольчаник. За ним плакали усі: і ті, хто знали його, і ті, хто про нього почули посмертною. Йому назавжди залишиться 28. За своє коротке життя він багато встиг зробити для України. Сьогодні так важливо робити всім і все для того, щоб Україна була такого, за яку вмирали і вмирають наші герої,» – розповідає жителька Старого Самбора Любов Кіпоренко.

Поминальні заходи продовжили на площі Небесної Сотні. Учні школи, в якій навчався Богдан Сольчаник, і яка носить його ім’я, виступили з літературно-музичною композицією. На відзначенні сумної дати були присутні батьки Богдана Сольчаника та друзі з УКУ.

У середмісті Яворова відбулося молитовне віче. До меморіалу новітнім українським героям прийшли люди різного віку з лампадками та квітами. Молодь роздавала символічних білих ангеликів. Люди тримали портрети Героїв Небесної сотні, серед яких і їхні земляки – яворівчани Роман Сеник, Роман Варениця, Віталій Коцюба.

У Мостиськах о 12.00 громадськість зібралася на площі перед пам’ятником Героям Небесної Сотні. Тут експонують фотовиставку «Наші герої», «Там, де ми – там Україна», «Наші волонтери», яку підготувала районна Спілка воїнів АТО. У міському сквері імені Небесної Сотні у Кам’янка-Бузькій відбувся мітинг-реквієм.

Жителі Рави-Руської зараз збираються на пішу ходу від Народного дому до пам’ятного знаку Героям Небесної сотні. Тут відбудеться віче “Ми повинні пам’ятати” та поминальна панахида.

Фото: LMN.

Відео