Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Зеленського пообіцяли знизити ціну на електрику, щоб не економити воду
07 Серпня, 16:13

У Зеленського пообіцяли знизити ціну на електрику, щоб не економити воду

Команда президента України разом з Кабміном збирається знизити ціну на електроенергію для водоканалів. Очікується, що її вартість знизиться на 10%. Про це на брифінгу в Міністерстві інфраструктури заявив представник президента України Володимира Зеленського в Кабінеті міністрів Андрій Герус, – пише Обозреватель

«Зараз йде робота над проектом рішення. Зростання ціни, який стався – на 25% – це негативний показник. Інакше він може вдарити по економіці і в вигляді інфляції. Нам потрібно шукати шляхи зниження ціни електроенергії для всіх непобутових споживачів – і для заводів, і бюджетних установ, і водоканалів. Тому до кінця серпня ми плануємо підготувати проект рішення, як цю ситуацію виправити. ми розробляємо механізм. Йде спілкування з регулятором, Міністерством енергетики, щоб знизити вартість електроенергії мінімум на 10% з рівня, який є на початок місяця», – сказав Герус.

Нагадаємо, вже з кінця серпня в Україні котувались до водного колапсу. Водоканали загрожують переходом на погодинну подачу водидля населення в багатьох великих містах. Зокрема і у Львові. Це пов’язано з тим, що 1 липня в Україні на 25% зріс тариф на електроенергію. Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийняла таке рішення, однак не відкоригувала послуги на водопостачання та водовідведення.

 

  • 0
  • 37
Схожі новини