Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Жовкві відкрили сервісний центр МВС: як працюватиме
28 Травня, 15:57

У Жовкві відкрили сервісний центр МВС: як працюватиме

«Сьогодні як ніколи потрібно бути мобільним і автомобіль – один з основних транспортних засобів для пересування. Ми не знаємо, що буде за пів години, що буде завтра, ми повинні бути мобільними. Тому якісні послуги від сервісного центру людям дуже потрібні. Тут дуже зручно, не треба їхати далеко в Червоноград і займати чергу вночі», – зазначила вона.

Сервісний центр надає повний спектр послуг. Тут можна швидко зареєструвати авто, замінити необхідні дані в свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу або ж посвідчення водія, а також скласти теоретичний та практичний іспит з навичок водіння для отримання посвідчення водія.

Відтак, з пакетом необхідних документів людина звертається на стійку інформації, отримує відповідний талончик. Очікує виклику в залі, опісля – звертається безпосередньо до адміністратора. До прикладу, якщо це послуга, яка передбачає огляд транспортного засобу, тоді після того як адміністратор надрукує заяву, людина проїжджає на огляд, експерт оглядає авто, власник здійснює всі платежі і вже з документами повертається до адміністратора. Після цього очікує на свідоцтво про реєстрацію і номерні знаки.

Однією з особливостей центру є близьке розташування до прикордонного міста Рава-Руська, що дає можливість в умовах «0 розмитнення» обслуговувати не лише жителів Жовківської міської територіальної громади та навколишніх населених пунктів, але й створює комфортні умови для громадян, які розмитнили транспортні засоби і бажають їх зареєструвати.

Працюватиме територіальний сервісний центр МВС 4650 з понеділка по п’ятницю з 09:00-18:00 год, та в суботу з 09-16:45 год.

  • 0
  • 270
Схожі новини