Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Золочівщині знайшли мертвим молодого чоловіка
28 Січня, 16:55
logo-black

На Золочівщині знайшли мертвим молодого чоловіка

Антоніна Скляренко

Вчора вночі у селі Вороняки Золочівського району посеред сільської дороги знайшли тіло місцевого 28-річного мешканця. Чоловік, ймовірно, замерз.

«Село наше велике. Хлопець, кажуть, десь перед тим трохи погуляв. Як йшов додому, йому, напевне, стало зле, він впав, підвестися вже не міг. Так як був мороз на дворі, переохолодився і замерз. Родина його досить порядна. Жив з мамою, татом і братом. Ще не був одруженим. Працьовитий. Абсолютно звичайний сільський хлопець. Молода людина, дуже шкода, що так трапилось», – говорить в телефонній розмові LMN місцева мешканка Ірина.

Мертвим хлопця помітив односельчанин. Уночі вертався з роботи і побачив тіло хлопця.  Викликав швидку, але та констатувала лише смерть. Справою зайнялася поліція.

«Зараз тіло на судмедекспертизі. Попередньо, жодних ознак насильницької смерті на тілі чоловіка не виявлено. Від чого саме наступила смерть, буде відомо, коли отримаємо результати взятих аналізів», – каже Андрій Рапа із слідчого відділення Золочівського райвідділу поліції.

 

Схожі новини