Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У ЗСУ розповіли, чому атака росіян на Херсонщині приречена на провал
03 Серпня, 14:00

У ЗСУ розповіли, чому атака росіян на Херсонщині приречена на провал

Управління стратегічних комунікацій ЗСУ заявляє, що росіяни попри нарощування своїх сил на Херсонщині успіху у наступальних діях не матимуть.  Про це повідомляє Стратком ЗСУ.

російські окупанти накопичують сили та засоби в Херсонській області для стримування контрнаступу ЗСУ та для підготовки наступу на Криворізькому та Миколаївському напрямках.

Свої склади з боєприпасами загарбники розміщують або на лівому березі Дніпра, або на правому – втиснувшись у берег річки, щоб їх не дістала українська зброя.

«Зрозуміло, це робиться з метою максимально убезпечити їх від ударів М142. Хоча, як тут убезпечиш, якщо до позицій ЗСУ 30-40 км?», – зазначили у Страткомі.

Також, як підкреслили у ЗСУ, важливо те, що у загарбників немає жодного великого складу, який би забезпечував їхні передові підрозділи боєкомплектом і ПММ на відстані менше 10-15 км. Деякі склади окупантів взагалі віддалені від передових позицій до 30 км.

У Страткомі натякнули, що знають, в яких населених пунктах на півночі та північному сході Херсонщини розташовані склади росіян.

«На півночі та північному сході всього таких складів можна перерахувати на 2 пальцях однієї руки. Населені пункти зі зрозумілих причин не називаємо, хай буде сюрприз. Але загалом ситуація показова», – зазначили військові.

Тому росіяни, які формують на правому березі Херсонщини повноцінну ударну групу, будуть забезпечені повною мірою людським ресурсом, але матимуть проблеми з технікою та супутніми витратними елементами.

“Навіть з тією наявною кількістю складів, які зараз розміщені на правому березі і поки що не відчували запаху бавовни, можна говорити про те, що їхня кількість недостатня для забезпечення такої групи військ. Після того як почнуть лунати бавовни і на них, надія буде лише на ресурс на лівому березі”, – зазначили у Страткомі.

Нагадаємо, на Херсонщині є три переправи, які поєднують лівий і правий береги Дніпра. Це Антонівський автомобільний міст поблизу Херсона, Антонівський залізничний міст та дамба Каховського водосховища у Новій Каховці. Росіяни найчастіше використовували для перекидання своїх військ і техніки саме Антонівський міст, оскільки він розташований найближче до Херсона. Однак після влучних ударів ЗСУ по мосту, він став непридатний для пересування.

Наразі окупанти змушені рухатись через Нову Каховку, аби перекинути сили на правий берег Дніпра і поповнювати свої склади. ЗСУ у цей час продовжують знищувати російські склади і звільняти населені пункти на Херсонщині.

  • 0
  • 46
Схожі новини