Учениця полеглого на війні Героя з Львівщини склала ЗНО з історії України на максимальний бал | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Учениця полеглого на війні Героя з Львівщини склала ЗНО з історії України на максимальний бал
05 Серпня, 14:05

Учениця полеглого на війні Героя з Львівщини склала ЗНО з історії України на максимальний бал

Учениця полеглого на війні Героя з Львівщини Івана Макара Юлія Макаревич показала найвищий рівень знань з історії під час цьогорічного ЗНО. Дівчина отримала 200 балів. Про це повідомила Львівська ОВА.

До 24 лютого учням Стрілківського ліцею, що на Самбірщині, викладав предмет педагог Іван Макар. З перших днів повномасштабного вторгнення росії він став на захист України, полишивши уроки історії. У березні 2022 року Іван загинув, обороняючи місто Попасна на Луганщині.

«Іван Макар – Герой, який у перший день повномасштабної війни пішов захищати рідну державу. Загинув на Луганщині. Без батька залишилися двоє маленьких синів. Осиротіла і школа, у якій він навчав. Але пам’ять про Івана Макара – жива. Про це свідчать блискучі результати і добрі слова його учнів. Усі справи наших Героїв житимуть. У своїх щоденних клопотах не маємо права підводити їх», – повідомили в адміністрації.

Слова вдячності висловила і колишня студентка ліцею, поділившись своїми спогадами про викладача.

«Історія України – 200 балів. Немає слів… Це все завдяки Герою Івану Ігорьовичу, який загинув за Україну. Я йому вдячна до кінця життя. Його уроки були дуже цікавими. Він викладав матеріал так, що кожен з нас був захоплений нашою славною історією. На уроках ми часто сміялися, жартували, інколи навіть сперечалися. Йому завжди була цікава наша думка щодо певних аспектів. Щобільше – ми йому дуже довіряли, ділилися з ним, як з найкращим другом. Про Івана Ігорьовича можна писати сторінки, але найціннішим є те, що він виховував у нас любов до Батьківщини. В кожному з нас він виплекав патріотизм. За це ми йому безмежно вдячні», – пригадує Юлія.

У пам’ять про свого викладача дівчина вирішила для себе, що іспит з Історії України мусить скласти якнайкраще. Так і зробила. Юлія написала ЗНО на максимальний бал – 200.

  • 0
  • 1945
Відео