Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Учителям з ОТГ Львівщини заборгували 100 тисяч зарплати
29 Жовтня, 21:05

Учителям з ОТГ Львівщини заборгували 100 тисяч зарплати

Учителям, які працюють у закладах освіти, що належать об’єднаним територіальним громадам, заборгували близько ста тисяч гривень зарплати. Про це сьогодні, під час засідання сесії Львівської обласної ради повідомила заступник начальника департаменту фінансів Львівської обласної адміністрації Світлана Наконечна, передає SYLA NEWS. За її словами, чиновники облдержадміністрації намагаються вирішити цю ситуацію.

“Департамент освіти Львівської обласної адміністрації скерував лист до Міністерства освіти про перерозподіл зекономлених 16 млн гривень за окремими субвенціями. Зараз також ведуться перемовини з Міністерством освіти. Які будуть результати, важко сказати. Але надії – небагато”, – підсумувала вона.

Нагадаємо, згідно реформи децентралізації, після створення відповідної об’єднаної територіальної громади, всі заклади освіти та охорони здоров’я, які знаходяться на території ОТГ, стають власністю цієї громади. Відповідно, громада мусить дбати про свої  школи та лікарні. В тому числі й оплачувати зарплату вчителям та лікарям.

  • 0
  • 102
Схожі новини