Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Українська заробітчанка згоріла заживо у польському готелі
05 Жовтня, 15:17

Українська заробітчанка згоріла заживо у польському готелі

Сьогодні в ночі, неподалік Варшави в одному із робітничих готелій спалахнула пожежа. У полум’ї загинула молода українська працівниця, – повідомляє Польське Радіо.

За неофіційною інформацією, у будинку проживало 20 працівників з України. Правда будинком це приміщення назвати важко. Як зазначають польські ЗМІ, це були переобладнані з теплиці, покриті бляхою та утеплені мінеральною ватою кімнатки, в яких жили люди. У споруді навіть не було вікон. Всі люди, які тулилися у цьому «готелі», працювали у садівничому підприємстві.

Трагічна пожежа трапилася у ніч з неділі на понеділок у селі Ґурашка. Коли пожежники прибули на місце події, імпровізований готель вже горів з обох сторін.

За словами речника Державної пожежної служби в Отвоцьку Мацєя Лодиґовського, з будинку вдалося вибігти приблизно 20 особам. Всередину будівлі відразу зайшла група рятувальників у дихальних апаратах, котрі намагалися обшукати територію, але, після перевірки шести приміщень, рятувальник мусили відступити, бо була загроза обвалу легкої конструкції з листового металу.

У результаті заходів із гасіння пожежі вдалося знизити температуру та завершити пошуки. На жаль, в одному з приміщень виявили частково обгоріле тіло українки.

Наразі невідомі початкові причини пожежі.

 

Схожі новини