Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Український паспорт потрапив до рейтингу “сильних”
08 Жовтня, 09:16

Український паспорт потрапив до рейтингу “сильних”

Український паспорт посідає 42-е місце за спектром можливостей, які надає своєму власнику. Про це свідчать дані рейтингу Global Passport Power Rank 2020. Оскільки на одній сходинці у рейтингу можуть перебувати кілька країн зі схожою сумарною статистикою відкритості кордонів, то Україна, займаючи 42-позицію, перебуває на 11-й сходинці рейтингу.

За даними рейтингу, паспорт громадянина України гарантує безвізовий доступ до 70 країн. Ще в 41 країні українці можуть отримувати візу по прибутті, а для поїздок до 87 держав мусять оформляти візу завчасно. Першу позицію у рейтингу займає паспорт Нової Зеландії. Без віз його власники можуть відвідати 86 країн, візу по прибутті їм видадуть у 43 країнах. Другу позицію розділяють Німеччина, Австрія та Люксембург (93 та 35 країн відповідно).

До слова, незабаром всі українці повинні поміняти паспорти старого зразка на нові пластикові документи. Кабінет Міністрів України подає до Верховної Ради законопроєкт про скасування паперових паспортів громадянина України і заміни їх на пластикові.

  • 0
  • 107
Схожі новини