Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Українська Галицька Партія висунула свою кандидатку на голову Львівської ОТГ
25 Серпня, 13:53
logo-black

Українська Галицька Партія висунула свою кандидатку на голову Львівської ОТГ

Депутатка Львівської міської ради від Української Галицької партії Юлія Гвоздович заявила про свій намір балотуватися на посаду очільниці Львівської ОТГ. Каже, має багато планів та задумів, які неодмінно покращать життя мешканців новоствореної громади та її центу.

«Львів втратив свою динаміку, місту потрібен новий подих у розвитку. Зараз ми будемо значно більшою громадою, до нашого складу увійшли ще інші села, селища та містечка. Зараз це дуже хороша можливість вийти нашому місту, як новим містом-магнітом для інновацій та талантів і стати справжнім східноєвропейським тигром», – прокоментувала своє рішення Юлія Гвоздович.

Програму і свою команду кандидатка пообіцяла представити трохи пізніше. А от чи не боїться викликів на такій відповідальній посаді відповіла, що за роки депутатства встигла загартуватись.

«Я 5 років пропрацювала як депутатка у Львівській міській раді, була в найменшій фракції. Ми багато доклали зусиль, аби просувати такі досить очевидні і потрібні для міста рішення. Впевнена, що найбільше на це має вплив саме міський голова і його виконавчі органи. Тому, аби справді реалізувати всі задумані зміни та інновації, розумію, що треба брати відповідальність на себе», – сказала Гвоздович.

До слова, Юлія Гвоздович, з 2015 року депутат Львівської міської раду від Української Галицької партії. Працює на посаді голови постійної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова ЛМР. За її ініціативи запровадили електронні петиції, систему аудиту комунальних підприємств та зобов’язали транслювати засідання ЛМР.

 

  • 0
  • 550
Схожі новини