Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Україну поділять на зони поширення коронавірусу: між ними обмежать проїзд
29 Липня, 12:18

Україну поділять на зони поширення коронавірусу: між ними обмежать проїзд

Сьогодні, 29 липня, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що з 1-го серпня Україна буде поділена на чотири зони. Тому перетин кордонів адміністративних одиниць, які віднесені до “червоної” або “зеленої” зони, буде обмежений, передає Zaxid.net.

Країну поділять на чотири зони – “червону”, “помаранчеву”, “жовту” і “зелену”. Для кожної з цих зон діятимуть різні обмеження. Найм’якшими вони будуть у “зеленій” зоні. Там обов’язковим є виконання усіх правил карантину, які встановлені в країні – масковий режим, соціальна дистанція, використання антисептика.

“Щодо масових заходів – не більше однієї людини на 5 квадратних метрів. Також обмеження щодо відвідування кінотеатрів або театрів, тобто зали повинні заповнитися не більше, ніж на 50%. Що стосується пересування громадським транспортом, воно може відбуватися у кількості місць, які визначені у технічних характеристиках того чи іншого транспортного засобу”, – каже Степанов.

При перетині межі між “червоною” і “зеленою” зонами буде обмежений рух міського та міжміського транспорту. Там встановлять відповідні пости.

“Також хочу наголосити, що ми робимо це на рівні адміністративно-територіальних одиниць. Тобто це або місто, або район – все буде достатньо чітко визначено. Ми намагаємося зробити більш зручною нашу нову реальність”, – додає міністр.

Степанов запевнив, що МОЗ уже має чіткі критерії, як будуть визначатися зони. Якщо один з них перевищений п’ять днів поспіль, тоді відбудеться перехід з більш м’якої зони до більш суворої.

medium-18

Фото: Канос.

  • 0
  • 4879
Схожі новини